Advent

Včera nám začalo krásné adventní období. Všichni se těšíme na Vánoce a začínáme odpočítávat dny, do toho krásného dne.

Letos je to pro mnohé jiné. Pro mne samozřejmě za poslední dva roky stejné, snad jen s malou dušičkou zda mi bude na Štědrý den dobře a nebo, jako v loňském roce, špatně. Snažím se na to nemyslet a být pozitivní, ale moje tělo si zatím dělá co chce ať dělám co dělám, ať myslím pozitivně nebo negativně, ať jím zdravě nebo se cpu prasárnama 😀 ,ať sportuji nebo se válím, ať jsem ve stresu a nebo v klidu…. Zatím jsem nenašla žádný způsob, jak si pomoci.

Můj stav jsem tu rozebírala už mockrát a nechci na vám psát něco, co vás vlastně ani vůbec nemusí zajímat. Jsou lidé, kteří na tom jsou mnohem, mnohem hůře. Spíš tím chci říct, aby jste ctili své zdraví, protože to je nejvíc a na něm záleží. A je jedno, zda jde o covid, rakovinu, chřipku nebo obyčejné nachlazení. Nikdy nevíte jestli budete mít lehký nebo těžký průběh a nebo vám nezůstanou nějaké následky. Nikdo přeci nechce být jen tak nemocný a ležet v posteli a ještě nakazit celou rodinu.

Já s nějakým rozvolněním nesouhlasím, protože většina lidí bude jak urvaní ze řetězu a dopadne to tak, že se opět vše bude muset zavřít. A zase budou lidi řvát!!! Škoda, že si neuvědomují, že je to jen o nás, o lidech a našem chování a haní vládu, za to, jak jedná. Pro všechny je tato situace nová a je jen na nás, jak se s ní popereme.

Je škoda,že mnoho lidí neumí být sami se sebou. Nevědí co mají dělat doma?! Že k nasátí vánoční atmosféry potřebují trhy, vyzdobené nákupáky….

Zapalte si doma svíčku, pusťte si vánoční písně nebo pěkný vánoční film, uvařte si dobrý čaj, zachumlejte se do deky a jen tak buďte….

Krásný advent prožitý v klidu, v pohodě a ve zdraví přeje Danča

Komentáře

  1. bavi-mne-to říká:

    Hezky jsi to napsala!
    Tak klidný advent ve zdraví !
    Hanka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.