Kam chodím virtuálně na náštěvu.

Zdravím vás v novém roce. Píše se teprve druhý den roku 2021 a všichni jsme plni očekávání, jaký ten nový rok bude. A on bude přesně takový, jaký si ho uděláme.

Dnes bych vám chtěla ukázat, kam chodím pro inspiraci, kde se ráda kochám, s kým virtuálně navštěvuji místa, které ve skutečnosti navštívit nemůžu. Zkrátka vám ráda představím pár blogů, na které se ráda vracím.

Na návštěvu prního blogu vás zvu k Dáše. Dáša ráda a hezky fotí záběry z výletů i jejích pracovních cest, kdy najezdí více jak 100km, za což jí strašně obdivuji, protože mě unavovalo i 12minut v autě. A vždy mě dokáže jejími fotkami přenést na místo a celý výlet absolvuji také. A moc ráda mám i Teri, asi proto, že bíglové jsou mi moc blízcí.

Jako druhou navštívíme Helenku. Helenka vaří, peče, cestuje a umí se kamarádit s přízí a háčkem. Moc ráda naštěvuji její blog a beru si inspiraci k vaření a pečení. A i Helenka má kouzelného bígláčka Aarona.

Pokud máte rádi výlety v přírodě, nasaďte toulavky a vydejte se na nějaký pěkný výšlap k Hance ze Šťastných dní. Hanka je dáma, která umí cítit a ctít přírodu. A plní se jí sny. Nakoukněte a uvidíte.

A na poslední návštěvu, kam vás dnes pozvu je do země ZA DUHOU. Hostitelka Katka vás pozve na nejútulnější a nejvymazlenější terásku( balkon), který jsem kdy viděla. O vše pečuje s láskou a radostí. Je moc šikoná a má i sůj obchod na fleru.

Ikdyž osobně tyto dámy neznám. Jsem moc ráda, že jsem je mohla poznat alespoň virtuálně. Určitě i ony budou moc rády, když k nim nakouknete.

Samozřejmě můj seznam blogů, kam chodím je více a pokud by vás zajímaly další blogy, ráda se podělím v některém dalším příspěvku.

Danča

Komentáře

 1. Dáša F. říká:

  Teda Dani, je mi ctí, že ráda nakukuješ i na můj blog a že jsem zmíněna ve Tvém příspěvku. K Tobě chodím také ráda a baví mne vaše pokroky na domečku i na zahradě.
  Do nového roku přeji jen to dobré. D.

 2. Helena říká:

  Dančo, děkuji za milou prezentaci a jsem moc ráda, že si ti na mém blogu líbí!
  Jsi kdykoli zvána!
  PF 2021! Helena

 3. HankaŠ říká:

  Dáši, z celého ❤děkuji za krásný odkaz na moje stránky. Moc si toho vážím a jsem moc rada, ze další dobrá duše našla v tomhle zvláštním světě virtuálního přátelství smysl…
  Měj se hezky a ať jsou všechny dny v novém roce pro tebe jenom šťastné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.