#kamínky

Tak zní název jedné facebookovské stránky,na které jsem narazila minulý týden,díky paní Brydové. Otevřela jsem Facebook a najednou na mě vykoukl článek od p.Brydové, jak maluje kamínky. Hned mě to zaujalo,tak jsem rozklikla. Jde o tzv. putovní malované kamínky. Ve zkratce: najdete kamínek, nějak ho namalujete, nebo jinak odekorujete. Ze zadu napíšete Vaše PSČ, značku facebooku a název stránky. Můžete připsat třeba i své iniciály. Pak kamínek položíte někde ve svém okolí. Nálezce si pak může kamínek ponechat, nebo co lépe, posunout kamínek na jiné místo. A může o tom dát zprávu na fb stránce kamínky,.

Jelikož jsem takováhle ,, hračička“ a do všeho jdu po hlavě, ovšem bez talentu a někdy i nápadu, zapojila jsem do této aktivity i děti. Malovali jsme o víkendu.

Tak snad naše kamínky udělají radost někomu dalšímu a třeba se dostanou dál než za hranice okresu.

Tady facebook se můžete přihlásit do skupiny a přečíst si o kamínkách víc. Třeba i jak a čím malovat a pod. A samozřejmě se můžete přidat udělat někomu radost Vaším kamínkem.

Komentáře

 1. Helena říká:

  To je docela milá výzva!
  Díky za info, Dančo!
  Měj hezký den, Helena

 2. Ála říká:

  Moniku Brýdovou znám virtuálně mnoho let, od jejích začátků a velmi mne posunula v mých zálibách v tvoření, díky ní jsem objevila mnoho mně neznámých technik. Je prostě úžasná, vydala několik knih atd.
  Krásné dny přeji.
  Ála

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.