Pauza

Byla dost dlouhá, já vím, ale nějak nebyla nálada, chuť a ani energie. Ani teď nemůžu říct, jak bude blog fungoat dál a v jakém rozsahu.

Nemůžu říct, že by mě blogování nebavilo, jen mi přijde, že se s vámi nemám o co pořádně dělit. Jediné co, tak snad o recepty, protože pečení mě stále baví a nějaký ten domácí zákusek u nás prostě nesmí chybět. Ale nejsem žádná zdatná kuchařka ani cukrářka a cítím, že to není to pravé ořechové aby můj formát byl receptář.

Tak uvidíme co dál?!

Mějte krásný zbytek týdne.

Danča

PS: Hodně aktviní jsem na instagramu, tak pokud se vám líbí moje tvoření, fotografie, naši zvířecí parťáci…,můžete mě sledovat tam. A najdete mě tam jako daniela_roseate123

Komentáře

 1. Štěstí v mém životě říká:

  Někdy to tak je, že člověk má pocit, že se nic zásadního neděje a není o čem psát a občas mám neustále náměty v hlavě. Z fotek je patrné, že čas probíhá zajímavě a ty sladkou kousky vypadají náramně.
  Počasí nás zlobí a tak chybí toulání venku, práce na zahradě, že?
  Měj krásné dny.
  Ála

 2. Dáša F. říká:

  Dani, také mám období, kdy se mi nic nechce, naštěstí netrvá dlouho. Fotky máš hodně pozitivní, tak věřím, že brzy bude zase lépe. Ono je to i tím počasím, stále šedivo, chvíli jaro, pak zase zima…. Dnes ale u nás konečně vykukuje sluníčko a hned je den veselejší.
  Drž se a těším se na další příspěvek. D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.