Pauza

Byla dost dlouhá, já vím, ale nějak nebyla nálada, chuť a ani energie. Ani teď nemůžu říct, jak bude blog fungoat dál a v jakém rozsahu.

Nemůžu říct, že by mě blogování nebavilo, jen mi přijde, že se s vámi nemám o co pořádně dělit. Jediné co, tak snad o recepty, protože pečení mě stále baví a nějaký ten domácí zákusek u nás prostě nesmí chybět. Ale nejsem žádná zdatná kuchařka ani cukrářka a cítím, že to není to pravé ořechové aby můj formát byl receptář.

Tak uvidíme co dál?!

Mějte krásný zbytek týdne.

Danča

PS: Hodně aktviní jsem na instagramu, tak pokud se vám líbí moje tvoření, fotografie, naši zvířecí parťáci…,můžete mě sledovat tam. A najdete mě tam jako daniela_roseate123

You may also like

2 komentáře

  1. Někdy to tak je, že člověk má pocit, že se nic zásadního neděje a není o čem psát a občas mám neustále náměty v hlavě. Z fotek je patrné, že čas probíhá zajímavě a ty sladkou kousky vypadají náramně.
    Počasí nás zlobí a tak chybí toulání venku, práce na zahradě, že?
    Měj krásné dny.
    Ála

  2. Dani, také mám období, kdy se mi nic nechce, naštěstí netrvá dlouho. Fotky máš hodně pozitivní, tak věřím, že brzy bude zase lépe. Ono je to i tím počasím, stále šedivo, chvíli jaro, pak zase zima…. Dnes ale u nás konečně vykukuje sluníčko a hned je den veselejší.
    Drž se a těším se na další příspěvek. D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.