Po delší době

Zdravím vás po delší době. Pořád nepřišla ta pravá tvořící a psací a vkládací nálada. Co se dá dělat, ona se třeba ještě dostaví a nebo taky ne, kdo ví?!

Zase uplynul nějaký čas, jaro v plném proudu. Ikdyž mnozí z vás, někdy i já, nadáváme na to, jaké to jaro je, tak ale jaro je úplně takové, jaké má být. To jen my jsme si zvykli, že ze zimy jdeme rovnou do léta. Mně tedy ani nevadí nižší teploty, ani déšť, spíš mi vadí ten vítr. Vítr já prostě nemusím v kterémkoliv ročním období.

A co u je u nás nového? V hlavě si dlouho předlouho nosím jeden projekt, který doufám vypluje na povrch ještě tento rok, ale konstelace hvězd může rozhodnout jinak. Ale aby mohl spatřit to světlo, tak se můj manžel dal do budování a buduje a buduje a téměř veškeré práce co byly v plánu na tento rok, se odsouvají. Z našich žluťoučkých kuřátek už jsou hnědé malé slepičky a kohoutci, kteří už si bydlí venku a každý den chodí na travičku. Naši zakrslí beránci už hledají nové domovy, už jsou připraveni odjet. Holčička pojede v pátek a kluci nové majitele stále nemají. Na zahrádce to bují a roste, hlavně tedy tráva a plevel a rozlézají se slimáci. Já sázím sadbu do záhonků a těším se jestli se zadaří a něco z ní vyroste. Sklízíme první zeleninu ze skleníku.

Snažíme se užívat jaro i přesto jarní počasí, kterému jsme již odvykli. Ikdyž u nás je krásně za každého počasí!!!

Mějte krásné jaro a užívejte si i těch deštivých a větrných dní.

Danča

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.