Síla myšlenky má sílu jako bejk!!!

Lepší název mě nenapadl 😀

Ale vy moji čtenáři víte, že se potýkám již nějakou dobu s obdobím kdy je mi hůř a kdy je mi líp. A to období, kdy je mi hůř, mě už vážně nebaví. Po celou tu dobu ( 2 roky), kdy jsem z domova nevytáhla paty, dumám, řeším, hledám, zkouším veškeré alternativní metody, abych objevila příčinu problémů, nějaké řešení a abych konečně zase mohla spokojeně a v klidu, bez problémů a strachu chodit a jezdit kamkoliv, ať jen na nákupy, nebo s dětmi na výlet,či na dovolenou a nebo jen navštívit svoje rodiče.

Pro někoho možná bláznovství, pro mě ale způsob řešení veškerých problémů je jen v našich myšlenkách. Naše myšlenky mají neuvěřitelnou sílu aniž bychom si to uvědomovali. Můžeme si do svého života přitáhnout pozitivum ale i negativum a to jen pouhou myšlenkou. A tak jsem se rozhodla,že to zkusím, zaměřit se na myšlenku a ,,uzdravit se“. Sice už jsem si to řekla tolikrát. Ale… až teď vim, že se svých problémů jednou pro vždy zbavím a budu fungovat úplně normálně. A víte, kde jsem vzala tu jistotu??? Pomohla mi k tomu obyčejná kuchyňská vidlička. 😀 😀

Sranda, vtip, legrace???….NEEEE!!!!

Už dlouho jsem si chtěla zkusit ohnout vidličku jen za pomocí myšlenky. Samozřejmě jako asi každý jsem k tomu přistupovala nejdříve trochu skepticky. Ale když jsem ji vzala do ruky a uvěřila jsem, že jí opravdu ohnu, že jsem toho schopná, představila jsem si jí jako kdyby byla z modelíny, najednou to šlo a já tu vidličku ohla!!!! Super zážitek, asi si klepete na čelo,ale mě to vážně přesvědčilo, že my lidé, jsme schopni téměř všeho. Že je to jen o našich myšlenkách.

A proto, dávejte si pozor na myšlenky. Můžete si přitáhnout do svého života cokoliv, i to, co nechcete.

Přeji pozitivní mysl a hezký týden.

Danča

PS: Podělte se v komentářích, zda už jste zkoušeli ohnout vidličku jen pouhou myšlenkou. A kdo nezkusil, určitě vyzkoušejte a pak napiště, jaký pocit jste z toho měli.

Komentáře

  1. Anonym říká:

    Ahoj Danči, ano vidličku jsem ohývala už před 20 lety, už přesně nevím kdo mě k té myšlence ponoukl a ono to fungovalo a pěkně ji zkroutit….a šlo to strašně lehce. Ale kamarádce to nešlo.Funguje to u mě dodnes….Dej se brzo do pořádku a čisti hlavu od zbytečností. Neukládej podružné věci, které pro tebe nemají význam a nedají ti nic kvalitního pro život.Zase brzo nakouknu- dnes to bylo poprvé. Hanka

    1. admin říká:

      Děkuji za milý komentář a za popsání zkušenosti. D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.