Vůně domova

Vždycky jsem měla dobrý čich a s ním spojený i vůně domova každého koho jsem navštívila. Znáte to, k němu přijdete a první co cítíte při překročení prahu je vůně. Pak už každou návštěvu máte spojenou s touto vůní.

Akorát u nás doma, jsem nikdy nic necítila. A přitom jsem si to tak přála. Chtěla jsem vkročit domů a ucítit klidnou a krásnou vůni domova.

Proto mám ráda voňavé svíčky, oleje do aromalamp, kdysi jsem i po úklidu stříkala na textilie voňavé spreje. Ale nikdy nic, nikdy tu naší vůni domova jsem necítila a necítím.

Každopádně dnes vám přináším tip na vonný olejíček. Je to směsice citrusů,ale tak nádherně zkombinovaná, že ho používám nejen do aromalampy,ale i jen tak si jím potřu zápěstí a spánky. Olejíček jsem koupila v DM drogérii a opravdu ho vřele doporučuji.

Přeji hezký zbytek upršeného podzimního dne.

Danča

Komentáře

  1. Štěstí v mém životě říká:

    Díky za tip, mám velmi ráda zapálenou aromalampu, ráda také doma čichám různé vůně. Domácí, nějakou charakteristickou, vůni také necítím při vejití, ale naše vnučka vždy, když přijede, hned hlásí – Babí, tady to zase tak krásně voní, doma nám to takhle hezky nevoní. Z čehož usuzuji, že když jsme v tom prostoru den co den, necítíme již nic, ale návštěva asi ano :-).
    Hezký den.

  2. Dáša F. říká:

    Dančo, já mám citrusové vůně moc ráda a léta používám Litseu Cubebu od Salusu. Nádherně provoní celý dům. Po této vůni se podívám, díky za tip. D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.