Výtvarka doma

Zdravím Vás všechny při pátku. Teď je to takové divoké s přidáváním příspěvků. Doma není celkem co k focení, ale pokud by Vás zajímal náš bordel, který tu věčně vládne,tak není problém ho nafotit. 😀

Dnes Vám ukáži naší výtvarku. Paní učitelka pro našeho druháčka posílá i úkoly z výtvarky. Je to tedy jen námět a tak si to trošku přetvořím k obrazu svému. Protože miluju dětské tvoření a vymýšlení co tvořit.

První obrázek jsem spojila s výukou Člověk a svět, kde bylo také jedno z témat nemoc a úraz. A myslim si,že i k této době, se to trochu hodí. A tak jsme si namalovali nemocného človíčka, který má plno ošklivých bacilů v krku.

dav

A jako druhý obrázek nám přišel námět na jarní klíč, nebo klíč k jaru. Bylo to tedy jen namalovaný klíč na čtvrtce a já jsem si to trochu přizpůsobila a uzpůsobila a my jsme ten klíč obkreslili a vystřihli a ten jsme teprve jarně vymalovali.

Jsem ráda,že se k nám přidává i starší dcera. Kreslení má ráda,tak to pro ní není žadný problém.

Mějte pohodový pátek a užijte si víkend.

Komentáře

  1. Dáša F. říká:

    Dani, je vidět, že vám malování jde hezky od ruky. Mně chybí fantazie a tak bych bez předlohy nic pořádně nenamalovala. Ten květinový klíč je moc povedený.
    Přeji prima víkend. D.

  2. Helena říká:

    Krásné obrázky! Povedly se i bacily i klíče!Šikovné děti!
    Dančo, přeji celé rodině hezko sobotu! Helena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.