Letní květena

V létě mi to na zahrádce prostě kvete 😀 A doufám, doufám, že příští rok to bude ještě více rozkvetlé, protože konečně došlo na řadu jezírko,které jsme trochu poupravili a hlavně, osázeli jsme velkou část jeho břehů. Volila jsem dost kvetoucích květin, protože příští rok konečně dojde snad i na včelky, tak aby se u nás měli dobře a potravu stále na blízku.

Rostliny jsem objednávala přes internet a to na: nejlevnějšízahradník, zahradnictví flos a školky montano. Všechny tři e-shopy můžu vřele doporučit. Nejen, že zásilky přišly v pořádku,ale rostliny pěkně zakořeněné a velké. Dokonce zásilka z flosu visela na depu přes víkend a vše bylo v pořádku a z montana mi rostliny viseli na depu jeden den a taky úplně v pohodě.

A s výsledkem jsem spokojená, ještě je to potřeba zakůrovat ale pro letošek kolem jezírka končíme. Příští rok,to snad dotáhnem.

Krásné dny.

Danča

Komentáře

  1. Dáša F. říká:

    Dani, krásně Ti to na zahrádce kvete a kolem jezírka to bude parádní, až vše vyroste a rozkvete. A žabičky do jezírka patří, tak ať se jim u vás daří.
    Měj prima dny. D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.